Služby

Pro více informací ohledně cen jednotlivých služeb nás neváhejte kontaktovat, rádi vám je obratem zašleme.

Fotografování

Zabýváme se fotografováním svateb, předsvatebním fotografováním, těhotných žen, dětí a rodin. V portfoliu nechybí ani portrét, akt a glamour. Rovněž vám můžeme nafotit kalendář, kterým určitě uděláte svým blízkým radost.

Při fotografování je používána jak filmová tak digitální technika. Záleží na tématu, prostředí a účelu použití fotografií.

Technologie, které používáme jsou profesionální a plně odpovídají potřebám zhotovení kvalitní fotografie a umožňují kvalitní výsledky i ve ztížených světelných podmínkách.

Filmování

Natočíme vaši svatbu, soukromé akce (např. těhotenství, rodiče s dětmi, křtiny, životní jubilea…) nebo společenské akce (např. plesy, hody, školení, večírky…).

Při filmování využíváme dvou kamer a doplňující techniky jako např. Steadycam, Slider, kamerový jeřáb aj., které umožní vidět dané scény z různých úhlů pohledu.

Scanování

Nabízíme scanování vašich filmových materiálů od kinofilmu po střední formát (9 x 6 cm) na profesionálním multiformátovém filmovém scanneru pro tiskové a výstavní účely.

Tisk fotografií

Tisk fotografií probíhá na profesionálně zkalibrované inkoustové tiskárně až do formátu A2+. Vytvořené profily na míru pro jednotlivé druhy fotopapírů (možnost tisku i na plátno) Tisk nejen plnobarevně, ale také v černobílém režimu. Špičková kvalita a stabilita jak barevného tak černobílého tisku.

Prodej fotografií

Pokud se vám některé vystavené fotografie líbí a chcete si jimi zpestřit svůj byt, dům nebo kancelář, napište mi a můžeme se dohodnout. Velikost formátu a zpracování dle domluvy.